Пользователь:     
 
UA | RU | АНТИВІРУС ESET | КАТАЛОГ IP-АТС | |
 

Головна
IP-АТС PANASONIC
IP-АТС YEASTAR
АТС ERICSSON-LG
АТС SAMSUNG
ПРАЙС-ЛИСТ
ТЕЛЕФОНИ ДО АТС
ТЕЛЕФОНИ PANASONIC
IP-ТЕЛЕФОНИ GRANDSTREAM
ТЕЛЕФОНИ ERICSSON-LG
АНТИВІРУСНІ РІШЕННЯ ESET
ВІДЕОКОНФЕРЕНЦЗВ'ЯОК
КОНТАКТИ
ПРО КОМПАНІЮ
  Регистрация  
  Забыли пароль?  

СЕРТИФІКАТ PANASONIC!


НЕТЛІНК-СЕРВІС ТОВ
Регіональний Технічний Центр з АТС Panasonic

2022 год Компания НЕТЛИНК-СЕРВИС является Региональным Техническим Центром (РТЦ) по АТС Panasonic в г. Киеве, Украина.

Своя!
Віртуальна IP АТС
KX-NSV300 Panasonic

Купить Виртуальную IP АТС KX-NSV300 Panasonic в Киеве.
KX-NS500UC
Офісна ip АТС Panasonic

ЦІНА: 18220 грн.
Уцінка і б/в ip-АТС
Grandstream

Голосовий шлюз GXW4216 Grandstream с 16 портами FXS купити в Києві Голосовий шлюз GXW4216
(Ціна: 9900 грн.)
Уцінка і б/в АТС
серії ipLDK

 Плата LDK-300 SLIB2E
(Ціна: 2000 грн.)

_ _ _ _ _
 Плата LDK-300 СSLIB2E
(Ціна: 2400 грн.)

_ _ _ _ _
 Плата LDK-300 CLCOB8
(Ціна: 2200 грн.)

_ _ _ _ _
 Плата LDK-300 LCOB8
(Ціна: 1700 грн.)

_ _ _ _ _
Уцінка і б/в телефони Panasonic
 Системний DECT телефон KX-TCA185RU
(Ціна: 900 грн.)

_ _ _ _ _
 Системний DECT телефон KX-TCA285RU
(Ціна: 1500 грн.)

_ _ _ _ _
 Провідний SIP-телефон
KX-HDV230RU
(Ціна: 2000 грн.)

_ _ _ _ _
 Системний IP-телефон
KX-NT553RU
(Ціна: 2200 грн.)

_ _ _ _ _
 Цифровий телефон
KX-DT543RU
(Ціна: 2200 грн.)

_ _ _ _ _
Уцінка і б/в телефони LG-Ericsson
 WIT-400H Wi-Fi телефон
(Ціна: 1500 грн.)

_ _ _ _ _
 Системний IP-телефон
LIP-8024D
(Ціна: 2000 грн.)

_ _ _ _ _
 Системний IP-телефон
LIP-8008D
(Ціна: 1000 грн.)

_ _ _ _ _
 Системний IP-телефон
LIP-8008E
(Ціна: 1000 грн.)

_ _ _ _ _
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика
.............................................................

«Нетлінк-Сервіс» працює на телекомунікаційному ринку з 2006 року, на даний час ми є постачальником та офіційним партнером в Україні провідних виробників телекомунікаційного обладнання.


2021 год Компания НЕТЛИНК-СЕРВИС является Региональным Техническим Центром (РТЦ) по АТС Panasonic в городе Киев.

2021 год Компания НЕТЛИНК-СЕРВИС является Региональным Техническим Центром (РТЦ) по АТС Panasonic в городе Киев.

Компания НЕТЛИНК-СЕРВИС оказывает весь спектр услуг по поставке, установке и обслуживанию АТС Panasonic, гарантийному и постгарантийному ремонту АТС Panasonic.

Компанія НЕТЛІНК-СЕРВІС є Регіональним Технічним Центром (РТЦ) з АТС Panasonic у місті Київ.
Компанії, що мають статус Регіонального Технічного Центру (РТЦ), визнані Panasonic найбільш надійними та професійними постачальниками АТС та телекомунікаційних рішень у своєму регіоні.
НЕТЛІНК-СЕРВІС ТОВ надає весь спектр послуг з постачання, встановлення та обслуговування АТС Panasonic, гарантійного та післягарантійного ремонту АТС Panasonic.
Основні завдання Регіонального Технічного Центру (РТЦ): постачання, встановлення, обслуговування АТС Panasonic, реєстрація (авторизація) установників АТС Panasonic, технічна підтримка авторизованих установників в Україні.
Досвід та професіоналізм співробітників компанії НЕТЛІНК-СЕРВІС щорічно підтверджуються сертифікатами від Panasonic. На АТС Panasonic, які встановлюють авторизовані установники компанії НЕТЛІНК-СЕРВІС, надається розширена гарантія терміном 60 місяців.AMP NETCONNECT є одним із найбільших світових виробників пасивного обладнання для локальних обчислювальних мереж: структурованих кабельних систем (СКС) та їх компонентів.
Сьогодні підрозділ AMP NETCONNECT, як і його материнська фірма AMP Inc., входить до складу американського холдингу Tyco Electronics (www.tycoelectronics.com), що об'єднує понад 40 великих фірм, що виробляють електричні, електронні та оптичні роз'єми та кабелі для різних галузей промисловості. Холдинг Tyco Electronics своїми консолідованими науковими, виробничими та іншими ресурсами підтримує роботу AMP NETCONNECT, забезпечуючи стабільність та ефективність його бізнесу.
За роки спільної співпраці нами було реалізовано цілу низку проектів, а замовники компанії отримали сучасні системи, що відповідають міжнародним стандартам. Високий професійний рівень інженерно-технічного персоналу компанії був підтверджений наданням їй статусу NDI-ПАРТНЕРА з проектування, інсталяції, технічного супроводу СКС.

Інженери нашої компанії є авторизованими установниками АТС Panasonic, що підтверджують сертифікати високих рівнів, що дають можливість встановлювати системи Panasonic будь-якої складності.

При встановленні нової АТС Panasonic нашими спеціалістами - на АТС, плати та системні телефони надається гарантія 5 років!
PANASONIC, LG ELECTRONICS INC. (LG-Ericsson), SAMSUNG ELECTRONICS C.O., 2N TELEKOMUNIKACE a.s. - виробники офісних та установчих АТС. Компанія не лише постачає всю лінійку обладнання даних виробників, але здійснює монтаж, пуско-налагодження та сервісне технічне обслуговування. За роки роботи компанією «Нетлінк-Сервіс», безпосередньо та спільно з дилерами, реалізовано проекти для підприємств промисловості, державного управління, транспорту, нафтогазової, фінансової галузей та ін. У кожному проекті наші фахівці орієнтуються на специфіку діяльності замовника, вимоги його бізнесу, що дозволяє створювати рішення, що сприяють зростанню та підвищенню ефективності роботи державних організацій та бізнесу комерційних структур.

«Нетлінк-Сервіс» ТОВ підтримує своїх дилерів, надаючи необхідні технічні та рекламні матеріали, можливість попереднього тестування обладнання, проводить навчання представників Партнерів та їх Замовників, здійснює технічну підтримку та багато іншого.

Телекомунікаційне обладнання, що постачається компаніям «Нетлінк-Сервіс», сертифіковане, забезпечене гарантією, а його монтаж, запуск, програмування, сервісне обслуговування та навчання здійснюються або нашими спеціалістами або інженерами дилерських компаній, що мають багаторічний досвід і пройшли навчання з атс Panasonic, LG-Ericsson (LG -Nortel), Samsung, 2N Telekomunikace.

Висока кваліфікація наших інженерів підтверджується не лише відповідними сертифікатами, досвідом роботи, а й позитивними відгуками партнерів. Ми розглядаємо сервісне обслуговування як запоруку стабільної роботи корпоративної системи зв'язку Замовника та, як наслідок, успіху бізнесу.


Віртуальна IP-АТС Panasonic
KX-NSV300

ПРОДАЖ НАЛАШТУВАННЯ СЕРВІС

Антивірус ESET
для бізнесу та дому

ПРОДАЖ НАЛАШТУВАННЯ СЕРВІС

IP-АТС Panasonic
KX-NS500/1000

IP-АТС Panasonic KX-NS500/1000: Продажа, Настройка, Сервис
ПРОДАЖ НАЛАШТУВАННЯ СЕРВІС

Copyright (C) 2009 ООО "Нетлинк-сервис"